Ułatw pacjentom umówienie wizyty

Zarządzaj wizytami z wygodnym kalendarzem online. Możesz też udostępnić go pacjentom, aby samodzielnie dokonywali zapisów na wizyty w gabinecie lub na konsultacje online. Tych, którzy wolą zadzwonić, obsłuży TeleRejestracja. Oszczędzasz czas i nie tracisz pacjentów.

Zamów Pakiet Premium Dowiedz się więcej
image-top-optimized
Czy łatwo jest umówić się do Ciebie na wizytę?
Z naszego badania wynika, że niemal połowa telefonów do lekarzy jest nieodbierana, a duża część pacjentów, którzy się nie dodzwonili, rezygnuje z dalszych prób i szuka innego specjalisty.
85%
pacjentów chce się umówić przez Internet
44%
telefonów od pacjentów jest nieodebranych
37%
pacjentów umawia się na wizytę w godzinach 19:00-7:00

System zarządzania wizytami
Jeden kompletny system do zarządzania wizytami i komunikacją z pacjentami. Wygodny i intuicyjny. Prostszy niż papierowy kalendarz.
Narzędzie dopasowane do Twoich potrzeb

Szybko dopasujesz System zarządzania wizytami do potrzeb Twojego gabinetu: dodasz wszystkie miejsca pracy, ustalisz dni, godziny, czas trwania wizyt, a także zdecydujesz, które terminy będą udostępnione do zapisów online. W Systemie poprowadzisz też pełną elektroniczną dokumentację medyczną.

Łatwe dodawanie i edycja wizyt

W prosty sposób dopiszesz do kalendarza pacjentów zapisujących się w gabinecie - także na terminy poza grafikiem udostępnionym online. Jednym kliknięciem przesuniesz lub odwołasz wizyty. My informujemy pacjentów o zmianie SMS-em.

Wygodne umawianie wizyt online

Dzięki umawianiu online 24/7 dostępnym na Twoim profilu, nie stracisz żadnego pacjenta. Ty decydujesz, czy udostępniasz online wszystkie, czy tylko wybrane terminy. Pacjenci umawiają się sami, a wizyty automatycznie są widoczne w Twoim kalendarzu.

problem3-image-1-pl-optimized

Mniej “okienek” w grafiku. Więcej wizyt Twoich pacjentów

Shape
Automatyczne przypomnienia SMS

Nie pozwolimy pacjentom zapomnieć o umówionej wizycie. Automatyczny system wyśle nawet 3 przypomnienia SMS o zbliżających się konsultacjach. Nie musisz nic robić.

Shape22
Proste odwoływanie i przekładanie wizyt

Jeśli pacjentowi zmieniły się plany, może w prosty sposób przełożyć lub odwołać wizytę. Ciebie powiadomimy SMS-em o zmianie, a pacjentów oczekujących na wizytę o wolnym terminie.

icon-23
Więcej wizyt dzięki Kampaniom E-mail i SMS

Po prostu wybierasz grupę odbiorców, formę wiadomości (e-mail lub SMS) i wysyłasz na przykład zaproszenie na kolejną wizytę lub informację o nowych usługach.

Shape24
Potwierdzenia obecności

Dopisanym przez Ciebie pacjentom wyślemy prośbę o potwierdzenie obecności. Sprawdzisz w grafiku, czy pacjenci potwierdzili umówione wizyty.

Shape25
Wygodna opcja wizyt cyklicznych

W prosty sposób dodasz wizyty, które powtarzają się na przykład co miesiąc. My poinformujemy i przypomnimy pacjentom o planowanych konsultacjach.

icon-camera-blue@2x
Zdalne wizyty w dowolnym miejscu i czasie

Możesz prowadzić konsultacje online w formie rozmów wideo lub telefonicznych oraz wystawić e-receptę i e-ZLA. Pacjenci zapłacą za wizytę z góry dzięki bezpiecznym płatnościom online.

99,5% odebranych telefonów. Zero straconych wizyt

TeleRejestracja - my odbieramy telefony i umawiamy wizyty

Nasi konsultanci, doświadczeni w umawianiu wizyt lekarskich, odbiorą wszystkie telefony od Twoich pacjentów i zapiszą ich na wizyty w terminach dostępnych w Twoim kalendarzu. O każdej wizycie powiadomimy Cię SMS-em.

Dowiedz się więcej
99,5%
odebranych połączeń od pacjentów
problem3-image-2-pl-optimized

Umawianie wizyt bezpośrednio przez Twoją stronę

Dzięki integracji z kalendarzem wizyt ZnanyLekarz.pl, pacjenci będą mogli umówić się na wizytę również poprzez Twoją stronę WWW. Możesz umieścić widget ZnanyLekarz.pl na swojej stronie lub skorzystać z jednego z gotowych szablonów stron z naszej oferty.
Zamów Premium z WWW
2 min
trwa umówienie wizyty online
problem3-image-3-pl-optimized

Wizyty w dowolnym miejscu i czasie

Z konsultacjami online poprowadzisz wizytę przy pomocy jednego linku, który - wraz z przypomnieniami o wizycie - wyślemy także pacjentowi. Bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

Wystawisz też e-ZLA, e-skierowanie, e-receptę i zobaczysz historię wizyt pacjenta. Wszystko w jednym miejscu, w zgodzie z RODO i przy pomocy bezpiecznej technologii.

Poznaj konsultacje online
90 tys.
umówionych konsultacji online
online-consultation-lp-saas-ui@2x-optimized

Ułatw pacjentom umówienie wizyty i zaoszczędź czas!
Sprawdź wszystkie rozwiązania
System ZnanyLekarz.pl jest znacznie wygodniejszy niż papierowy kalendarz, właściwie zastępuje cały sekretariat!
ANNA-BILEWICZ-ZIENOWICZ
Anna Bilewicz-Zienowicz

ginekolog

Zobacz więcej rekomendacji
anna_bilewicz
Z Pakietem Premium możesz więcej!
Zobacz, jak ułatwić pacjentom znalezienie Cię w Internecie i jak zostać przez nich wybranym: