logo

Profesjonalna strona internetowa gabinetu

Stwórz nowoczesną stronę internetową gabinetu i zaprezentuj się pacjentom jako profesjonalista. To proste: wybierz szablon, który najbardziej Ci się podoba, a my zajmiemy się całą resztą! Treści na stronie uzupełnią się automatycznie na podstawie danych z Twojego profilu na ZnanyLekarz.pl. Stronę uruchomisz za pomocą kilku kliknięć.

Usługa jest dostępna dla wszystkich profili w Pakiecie Premium.

Sprawdź cennik     Zobacz szablony

Zaprezentuj się pacjentom jako profesjonalista!

Twoja strona będzie widoczna na każdym urządzeniu

Profesjonalna budowa strony umożliwia poprawne wyświetlanie na wszystkich urządzeniach, w tym na telefonie i tablecie. Pozwala też w łatwy sposób umówić wizytę.

Możesz dowolnie zmieniać szablony i dobierać kolorystykę

Wyróżnij się bez ponoszenia dodatkowych kosztów! Do wyboru masz kilkanaście atrakcyjnych szablonów. W szybki i prosty sposób możesz je zmieniać, ile razy zechcesz.

Wszystkie treści i zdjęcia będą się automatycznie aktualizowały

O nic nie musisz się martwić! Zapewniamy hosting, domenę i bieżące wsparcie Opiekuna. Informacje na stronie będą się aktualizowały na podstawie danych z profilu na ZnanyLekarz.pl

Zobacz dostępne szablony!

Najczęściej zadawane pytania

Jak często mogę wprowadzać zmiany? Ile to kosztuje?

Każda zmiana jest darmowa. W każdej chwili możesz zmienić szablon, kolorystykę oraz treści na stronie. Edycja danych jest bardzo prosta i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Wystarczy edytować swój profil lekarza w serwisie ZnanyLekarz.pl, a zmiany zostaną automatycznie wprowadzone na stronie.

Na jaki czas kupuję domenę?

Na zawsze! Jeśli zrezygnujesz ze strony, domenę przekażemy do Twojej dyspozycji. Po zakupie strony PREMIUM z domeną ze swoim imieniem i nazwiskiem, np. www.jan-kowalewski.pl stajesz się jej właścicielem. W czasie funkcjonowania strony PREMIUM nie ponosisz żadnych kosztów utrzymania domeny.

Mam już stronę internetową, ale chciałbym ją zmienić. Czy mogę zachować jej domenę?

Tak, oczywiście. Wiemy, że posiadając stronę internetową zapewne umieszczasz jej adres np. na wizytówkach. Kupując stronę PREMIUM nie musisz zmianiać domeny - nowa strona pojawi się po prostu w miejscu aktualnej. Otrzymsz nowoczesną, przystosowaną do wyświetlania na wszystkich urządzeniach stronę w domenie, którą już znają pacjenci.   

Nie znam się na komputerach, czy ktoś pomoże mi w obsłudze?

Oczywiście! Każdy lekarz korzystający z pakietu Premium oraz strony PREMIUM otrzymuje wsparcie ze strony  dedykowanego opiekuna, który chętnie pomoże swoją wiedzą i doświadczeniem. Sam obsługa stron jest intuicyjna i wyjątkowo prosta - żeby zmienić dane na stronie internetowej, wystarczy zalogować się na swój profil w ZnanyLekarz.pl.

Zamów stronę internetową dla swojego gabinetu!Zamów