logo-mktpl-znanylekarz-color-small

Jak inni specjaliści osiągają najlepsze rezultaty?

Co robią lekarze, którzy najbardziej efektywnie korzystają z naszej platformy i mają najwięcej wizyt?

Illustration

Korzystają z naszego kalendarza na co dzień

Sekretem pozyskiwania nowych pacjentów są opinie Twoich aktualnych pacjentów. Aby je zdobyć, zapisuj pacjentów na wizyty w naszym kalendarzu. Do każdego z nich wyślemy prośbę o opinię - koniecznie dodaj więc jego numer telefonu lub e-mail. Co 7-my pacjent chętnie ją zostawi, więc szybko zyskasz nawet kilkadziesiąt opinii.

Dobrą praktyką jest też zapisywanie pacjenta na kolejny termin od razu po zakończeniu wizyty. Nie martw się - wyślemy mu powiadomienie, aby nie zapomniał o spotkaniu.

 

Illustration2

Aktywnie przekonują swoich pacjentów do umawiania się online

Jeśli chcesz odnieść sukces, przekonaj Twoich pacjentów do samodzielnych zapisów online - na Twoim profilu w ZnanyLekarz.pl. Zadbaj o to, by Twój kalendarz był aktywny, a wszystkie widoczne w nim terminy były aktualne. Zarówno pacjentów, których zapiszesz na wizytę w kalendarzu, jak i tych, którzy umówią się samodzielnie, poprosimy po wizycie o opinię :)

Dodatkową korzyścią z posiadania kalendarza jest to, że Twój profil pojawi się wyżej w wynikach wyszukiwania - nagradzamy tak lekarzy, którzy korzystają z kalendarza na co dzień i mają nowe opinie.

Illustration4

Mają widget ZnanyLekarz.pl na swojej prywatnej stronie

Czasami pacjenci lądują na Twojej prywatnej stronie internetowej. Dodając widget ZnanyLekarz.pl, dasz im możliwość umówienia się na wizytę online - w zdecydowanej większości to właśnie w tym celu szukają Cię w internecie. Dodatkowo pacjenci będą mogli zapisać się na wizytę w czasie, gdy dodzwonienie się do Ciebie nie jest możliwe, np. późnym wieczorem.