logo-mktpl-znanylekarz-color-small

Jak inni specjaliści osiągają najlepsze rezultaty?

Co robią lekarze, którzy najbardziej efektywnie korzystają z naszej platformy i mają najwięcej wizyt?

kalendarz wizyt online
korzystanie z kalendarza

Korzystają z naszego kalendarza na co dzień

Sekretem pozyskiwania nowych pacjentów są opinie Twoich aktualnych pacjentów. Aby je zdobyć, zapisuj pacjentów na wizyty w naszym kalendarzu. Do każdego z nich wyślemy prośbę o opinię - koniecznie dodaj więc jego numer telefonu lub e-mail. Co 7-my pacjent chętnie ją zostawi, więc szybko zyskasz nawet kilkadziesiąt opinii.

Dobrą praktyką jest też zapisywanie pacjenta na kolejny termin od razu po zakończeniu wizyty. Nie martw się - wyślemy mu powiadomienie, aby nie zapomniał o spotkaniu.

 

umawianie wizyt online

Aktywnie przekonują swoich pacjentów do umawiania się online

Jeśli chcesz odnieść sukces, przekonaj Twoich pacjentów do samodzielnych zapisów online - na Twoim profilu w ZnanyLekarz.pl. Zadbaj o to, by Twój kalendarz był aktywny, a wszystkie widoczne w nim terminy były aktualne. Zarówno pacjentów, których zapiszesz na wizytę w kalendarzu, jak i tych, którzy umówią się samodzielnie, poprosimy po wizycie o opinię :)

Dodatkową korzyścią z posiadania kalendarza jest to, że Twój profil pojawi się wyżej w wynikach wyszukiwania - nagradzamy tak lekarzy, którzy korzystają z kalendarza na co dzień i mają nowe opinie.

widget na stronie www

Mają widget ZnanyLekarz.pl na swojej prywatnej stronie

Czasami pacjenci lądują na Twojej prywatnej stronie internetowej. Dodając widget ZnanyLekarz.pl, dasz im możliwość umówienia się na wizytę online - w zdecydowanej większości to właśnie w tym celu szukają Cię w internecie. Dodatkowo pacjenci będą mogli zapisać się na wizytę w czasie, gdy dodzwonienie się do Ciebie nie jest możliwe, np. późnym wieczorem.