logo

Wybierz Premium Plus
i bądź dobrze widoczny w Internecie!

  • Zyskaj wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania w danej kategorii
  • Dotrzyj do większej liczby pacjentów z Twojego miasta
  • Ułatw im znalezienie Twojego gabinetu i wygodne umówienie wizyty
  • Usługa jest dostępna dla profili w Pakiecie Premium

Zapytaj o ofertę 

first-class-header.png
first-class-img1.png

Dodatkowa promocja w wybranej kategorii i mieście

Jakie informacje o Tobie pacjenci mogą znaleźć w Internecie?  Czy łatwo jest do nich dotrzeć? Odpowiedź na te pytania określa Twoją widoczność w sieci.

Dzięki Premium Plus Twój profil będzie promowany na ZnanyLekarz.pl w wybranej przez Ciebie kategorii i mieście.

W porównaniu do Pakietu Premium, Twoje nazwisko będzie miało wyższą pozycję na liście wyników wyszukiwania.


first-class-img2.png

Lepsza widoczność Twojego profilu

Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania i dodatkowe elementy, które w subtelny i elegancki sposób wyróżnią Twój profil, przełożą się na większą rozpoznawalność Ciebie i Twojego gabinetu.

Liczba odwiedzin profili z Premium Plus jest średnio o 264% większa od odwiedzin profili w Pakiecie Premium.


first-class-img3.png

Zwiększ szansę na umówienie wizyty w Twoim gabinecie

Więcej pacjentów odwiedzających Twój profil, to większa szansa na umówienie wizyty!

Jakie warunki trzeba spełnić, aby uruchomić Premium Plus?
 - musi być aktywny Kalendarz Wizyt z dostępnymi terminami, 
 - co najmniej 3 opinie pacjentów, 
 - profil uzupełniony w min. 75% 
 - oraz dodane zdjęcie profilowe.


Zapytaj o ofertę

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda Premium Plus?

Usługa Premium Plus to złote obramowanie Twojego wpisu na liście lekarzy, oznaczenie profilu jako Premium Plus obok nazwiska oraz znacząca poprawa pozycji na wynikach wyszukiwania dla danej kategorii i miasta.

Mój profil jest przeważnie na pierwszej lub drugiej stronie - czy warto kupić Premium Plus?

Niech liczby odpowiedzą na to pytanie! Na profilach lekarzy, którzy zdecydowali się na zakup Premium Plus, będąc na pierwszej lub drugiej stronie wyników wyszukiwania, obserwowaliśmy średnio 264% wejść w porównaniu do pakietu Premium. W przypadku liczby umówionych wizyt było to 155%!

Czy każdy lekarz może wykupić profil Premium Plus?

Nie. Usługa Premium Plus jest dostępna przede wszystkim dla klientów serwisu ZnanyLekarz.pl. Dodatkowo profil musi być uzupełniony w minimum 75%. Na danym profilu musi być również włączony kalendarz wizyt online, minimum 3 opinie od pacjentów oraz zdjęcie profilowe.

Jaki jest całkowity koszt usługi Premium Plus?

Usługę Premium Plus wykupić można dla konkretnej kategorii i miasta. W przypadku osób, które przyjmują jako specjaliści dwóch dziedzin i/lub w więcej niż jednym mieście możliwe są różne ceny, w zależności od wybranej kombinacji. Np. lekarz dermatolog, który przyjmuje w Warszawie i Białymstoku ma dwie opcje wyboru: usługa Premium Plus dla dermatolog BIałystok lub usługa Premium Plus dla dermatolog Warszawa. Dla tych przykładowych kombinacji cena będzie inna. Można oczywiście wykupić Premium Plus dla obu tych kombinacji. Szczegółowy cennik znajduje się tutaj.

Na jaki czas mogę wykupić Premium Plus?

Usługę można wykupić w dowolnym momencie, natomiast okres rozliczeniowy będzie zawsze taki sam jak dla usługi Premium (profilu płatnego). Jeśli więc Twój okres rozliczeniowy to 15 dzień każdego miesiąca i zdecydujesz się na zakup Premium Plus 1-go dnia miesiąca, to zostanie doliczona proporcjonalna opłata za 15 dni i od nowego okresu pełna. Premium Plus, podobnie jak profil, jest to umowa na czas nieokreślony z możliwością wypowiedzenia na koniec okresu rozliczeniowego. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie

Czy zawsze będę na pierwszym miejscu?

Premium Plus gwarantuje znacznie lepszą pozycję w wynikach wyszukiwania dla danej kombinacji specjalizacji i miasta. Jest to jednak usługa oferowana do szerokiego grona naszych klientów, więc nie zawsze będzie to pierwsze miejsce w wyszukiwarce.

 


Zapytaj o ofertę