Instrukcja dla uczestników
szkolenia internetowego ZnanyLekarz.pl

Instrukcja dla korzystających z komputera

Korzystasz z iPhone / i Pad? Przejdź tu.

 

1. Sprawdź, czy otrzymałeś maila z linkiem do szkolenia

Każda zapisana osoba, najpóźniej na godzinę przed szkoleniem powinna otrzymać maila z linkiem do strony, na której będzie dostępne szkolenie. 

Webinar_mail.png


Jeśli na skrzynce mailowej, którą podałeś przy zapisie, nie widzisz takiego maila, zalecamy sprawdzenie folderu SPAM. 

 

2. Na kilka minut przed szkoleniem kliknij link do szkolenia

Tuż przed godziną, o której ma się rozpocząć szkolenie, kliknij w przesłany link.

mail_link.png

 

Zostaniesz przekierowany na stronę programu GoToWebinar.

 

3. W odpowiednie pola wprowadź webinar ID oraz swój ardes e-mail

Gotowebinar.png

 

Odpowiedni numer webinar ID znajdziesz w tym samym mailu:

mail_id.png

 

4. Zezwól na uruchomienie programu GoToWebinar

W zależności od urządzenia, którego używasz, możesz zostać poproszony o pobranie lub uruchomienie aplikacji GoToWebinarPostępuj zgodnie z wyświetlanymi wskazówkami.

Jeśli zostanie wyświetlony komunikat z prośbą o zgodę na pobranie zewnętrznego protokołu jak na poniższym przykładzie, kliknij "Uruchom aplikację". To w pełni bezpieczne, a jest konieczne do uruchomenia aplikacji ze szkoleniem.

Chrome_komunikat

 

5. Upewnij się, że widzisz prezentację i słyszysz prowadzącego

Po uruchomieniu aplikacji pozostaw okno otwarte. Szkolenie rozpocznie się o ustalonej godzinie. Powinieneś mieć włączony dźwięk w urządzeniu - zalecamy użycie słuchawek.

Aby szkolenie przebiegało sprawnie, widać i słychać będzie tylko osobę prowadzącą.

Sprawdź, czy widzisz pulpit udostępniony przez prowadzącego oraz czy słyszysz, co mówi. Wszelkie problemy lub pytania możesz zgłaszać za pomocą okienka "Questions", dostępnego w prawym górnym rogu aplikacji. Wystarczy kliknąć znak "+", aby okienko się rozwinęło. Wiadomość wprowadzasz w polu "Enter a question" i zatwierdzasz, klikając "enter". Będzie ona widoczna tylko dla prowadzącego.

questions

 

Instrukcja dla korzystających z iPhone / iPad

 

1. Pobierz aplikację GoToWebinar z AppStore

Aplikacja jest bezpłatna i umożliwia wygodny udział w szkoleniu z Twojego urządzenia przenośnego. Aplikację możesz pobrać tutaj: https://itunes.apple.com/us/app/gotowebinar/id898947872?mt=8

 

2. Sprawdź, czy otrzymałeś mail z przypomnieniem o szkoleniu

Każda osoba zapisana na szkolenie najpóźniej na godzinę przed szkoleniem powinna otrzymać e-mail z linkiem do strony, na której będzie dostępne szkolenie online. 

Webinar_mail.png

Jeśli na skrzynce mailowej, którą podałeś przy zapisie na szkolenie, nie widzisz takiego maila, zalecamy sprawdzenie maili w folderze SPAM. 

 

3. Wprowadź numer szkolenia na stronie głównej aplikacji

W powyższym mailu znajdź numer Webinar ID. Kilka minut przed rozpoczęciem szkolenia uruchom aplikację, wprowadź numer Webinar ID oraz swój adres e-mail i postępuj dalej zgodnie z wyświetlanymi wskazówkami. 

mail_id.png

 

4. Upewnij się, że widzisz prezentację i słyszysz prowadzącego

Szkolenie rozpocznie się o ustalonej godzinie. Powinieneś mieć włączony dźwięk w urządzeniu - zalecamy użycie słuchawek.

Aby szkolenie przebiegało sprawnie, widać i słychać będzie tylko osobę prowadzącą. Sprawdź, czy widzisz pulpit udostępniony przez prowadzącego oraz czy słyszysz, co mówi. Wszelkie problemy możesz zgłaszać za pomocą opcji "Questions" dostępnej w menu aplikacji.

Apka_go_to_webinar

 

Pomoc 

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o szkoleniach albo masz problemy techniczne, napisz do nas: szkolenia@znanylekarz.pl

Masz pytania?
Napisz do nas!


Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o szkoleniach albo masz problemy techniczne, napisz na adres: 

szkolenia@znanylekarz.pl