top-home
stetoskop
Instrukcje
Tutaj znajdziesz wszystkie instrukcje
dotyczące użytkowania naszych produktów.

Jak skutecznie korzystać z kampanii marketingowych?

Oto 5 zasad które pomogą Ci przygotować efektywną kampanię marketingową dla Twoich pacjentów:
 
1. Dobierz grupę odbiorców

Każdy z nas codziennie otrzymuje wiele wiadomości, staraj się odpowiednio dobierać treść do odbiorcy. Zdecyduj, kto naprawdę będzie zainteresowany Twoją wiadomością. Zawsze lepiej jest przygotować kilka różnych komunikatów adresowanych do określonych grup niż do jednej uniwersalnej.

2. Pisz zwięźle

Pamiętaj, że SMS jest formą krótkiej wiadomości. Determinują to zarówno ograniczenia techniczne co do długości tekstu jak i wygoda czytania. Napisz krótko i zwięźle. Możesz wstawiać linki do wiadomości - aby zaoszczędzić miejsce, użyj narzędzia skracającego link, takiego jak bit.ly. Dzięki temu wiadomość będzie czytelna dla odbiorcy.

DA - kampanie

3. Korzystaj z automatyzacji

Ręczne wysyłanie wiadomości zajęłoby ... wieczność. Ale na ratunek przychodzi technologia! Zajrzyj do swojego kalendarza i skorzystaj z Kampanii - wyślij komunikację do Twoich pacjentów. To szybkie i proste w obsłudze rozwiązanie.

4. Informuj o zmianach

SMS to świetny sposób na dostarczenie konkretnych informacji. Jeśli zamierzasz wprowadzić nową usługę, Twój gabinet zmienia godziny otwarcia lub planujesz dłuższe wakacje, poinformuj o tym swoich pacjentów. W takich przypadkach kampania SMS będzie szybka i niezawodna, a Twoi pacjenci będą czuć, że są dla Ciebie ważni. 

5. Buduj więzi

 Informowanie to jedno, ale SMS może być również wykorzystywany do budowania relacji z pacjentami. Coraz powszechniejszą i bardzo miłą praktyką jest wysyłanie życzeń w dniu urodzin. Pacjenci docenią również spersonalizowane oferty skierowane specjalnie do nich. Prosta wiadomość może potwierdzić, że zależy Ci na pacjentach i sprawi, że z pewnością wrócą do Twojego gabinetu!

 
 

Zbuduj lojalność Twoich pacjentów!

Aż 48% pacjentów oczekuje kontaktu z Twojej strony po zakończonej wizycie. Spraw, że będą chcieli do Ciebie wrócić w razie potrzeby!

Wyślij kampanię>>

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!