TOP-librarys
stetoskop
Instrukcje
Tutaj znajdziesz wszystkie instrukcje
dotyczące użytkowania naszych produktów.

Aktualizacja profilu lekarza

Jak zaktualizować usługi w swoim profilu?

Nazewnictwo usług

 1. Na profilu wejdź w sekcję "Ustawienia" (ikona koła zębatego w lewym panelu), a następnie "Usługi"(możesz to zrobić klikając tutaj).

 2. Tutaj znajduje się pełna lista Twoich usług - niektóre z nich zostały oznaczone specjalnym symbolem żółtego wykrzyknika. Są to usługi, które wymagają zmiany nazewnictwa.

  edycja usług
 3. Wybierz usługę oznaczoną żółtym symbolem a następnie kliknij jej nazwę. System automatycznie zasugeruje słownikową nazwę usługi do wyboru. Po wyborze nowego nazewnictwa symbol wykrzyknika przy nazwie usługi zniknie - oznacza to, że Twoja usługa posiada prawidłową nazwę.

  edycja usług2

 

Uwaga: w sekcji usług w Twoim kalendarzu możesz także dodawać usługi, których nazwy nie widnieją na naszych listach. Pamiętaj jednak, że takie rozwiązanie nie może zostać wyświetlone dla pacjentów w Twoim profilu - usługi o nazwach niesłownikowych pozostają wyłącznie do Twojego użytku w kalendarzu.

Uważasz, że pewna usługa powinna znaleźć się na podstawowej liście? Zawsze masz możliwość zgłosić ją do słownika - jeżeli inni specjaliści wyrażą podobną potrzebę usługa ta zostanie dodana! Zgłoszenia możesz dokonać w swoim kalendarzu lub klikając tutaj.

Zrzut ekranu 2019-04-1 o 23.24.19

Każda zaktualizowana usługa posiada też możliwość dołączenia jej opisu. Dzięki temu unikniesz błędnych rezerwacji i z wyprzedzeniem przygotujesz pacjentów do danego typu wizyty!

 1. Wejdź w sekcję usług w Twoim kalendarzu (możesz to zrobić klikając tutaj).

 2. Z listy usług wybierz tę, do której chcesz dodać opis.

 3. W oknie konfiguracji usługi znajdź pole ‘Opis’ - tutaj możesz zamieścić szczegóły wizyty, jej przebieg i wskazówki dla pacjentów.

  opis usługi
 4. Opis pojawi się w Twoim profilu w serwisie ZnanyLekarz.pl.

  opis na profilu

 

Ceny

Czy wiesz, że 1 na 5 pacjentów decyduje się szukać innego specjalisty, gdy profil nie posiada cennika? Dla polskich pacjentów cena jest jednym z trzech głównych wyznaczników wyboru lekarza. Dodając ceny możesz zatrzymać 20% pacjentów odwiedzających Twój profil i zyskać nowe wizyty.

 1. Wejdź w sekcję usług w Twoim kalendarzu (możesz to zrobić klikając tutaj).

 2. Z listy usług wybierz tę, do której chcesz dodać lub edytować cenę.

 3. W oknie konfiguracji usługi znajdź pole ‘Cena’ i wypełnij je (możesz także informować, że jest to cena minimalna zaznaczając opcję ‘od’).

  cena usługi
 4. Cena usługi pojawi się w Twoim profilu w serwisie ZnanyLekarz.pl.

  cena na profilu

 

Zastanawiasz się, jakie nazwy zostały uwzględnione w bazie usług portalu ZnanyLekarz.pl?

Bez obaw - w pełni aktualną i kompletną listę usług słownikowych znajdziesz klikając w poniższy przycisk!

Lista usług portalu ZnanyLekarz.pl

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!