top-home
stetoskop
Instrukcje
Tutaj znajdziesz wszystkie instrukcje
dotyczące użytkowania naszych produktów.

Zarządzanie Kalendarzem Wizyt

Jak włączyć Kalendarz Wizyt na profilu lekarza?

Kalendarz Wizyt w naszym serwisie nie wymaga skomplikowanych instalacji. Niezależnie od Twoich umiejętności technicznych, uruchomisz i ustawisz Kalendarz Wizyt w kilka minut. Po zalogowaniu się na swój profil, będziesz mógł korzystać z niego z każdego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu, jak również bezpośrednio z aplikacji ZnanyLekarz dla specjalisty.

Aby uruchomić Kalendarz Wizyt, musisz mieć włączony Pakiet Premium. Po jego włączeniu otrzymasz od nas wiadomość powitalną z linkiem aktywacyjnym. Przy pomocy linku przejdziesz do konfiguratora Kalendarza Wizyt, gdzie bez trudu ustawisz swój grafik: wprowadzisz czas trwania konsultacji, cenę i terminy.

Masz też możliwość uruchomienia Kalendarza Wizyt bezpośrednio ze swojego profilu. Wystarczy, że po zalogowaniu do profilu wejdziesz na zakładkę Ustawienia (ikona koła zębatego w lewym panelu menu) i dalej do sekcji Kalendarze.

Gdy ustawisz już Kalendarz Wizyt, skontaktuje się z Tobą dedykowany Opiekun Klienta, który zapozna Cię ze wszystkimi funkcjonalnościami narzędzia, wyjaśni m.in., jak korzystać z Kalendarza czy uzupełnić profil.

kalendarz-wizyt

 


Chcesz zobaczyć, jak działa Kalendarz Wizyt "na żywo"?
 
Zobacz darmowe demo tutaj »


Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!