top-home
stetoskop
Instrukcje
Tutaj znajdziesz wszystkie instrukcje
dotyczące użytkowania naszych produktów.

Zarządzanie Kalendarzem Wizyt

Jak ustawić terminy wizyt w Kalendarzu Wizyt?

Na swoim profilu na ZnanyLekarz.pl bez trudu można ustawić grafik wizyt w gabinecie - dodać dni i godziny oraz ustawić wyjątki.

Aby wejść w edycję grafiku wizyt, należy kliknąć "Ustawienia" (ikona koła zębatego w lewym panelu menu), a następnie "Kalendarze". Wyświetlą się wówczas wszystkie gabinety lekarza. Klikamy w gabinet, którego grafik chcemy ustawić.

ustawianie wizyt

 

Jeżeli w danym gabinecie został już ustawiony grafik przyjęć, wyświetlą się dni i godziny. Aby je zmienić, należy kliknąć przycisk "Edycja". Istnieje także możliwość dodania wyjątku (odstępstwa od standardowego grafiku tygodniowego) na wybrany dzień.

ustawianie wizyt2

 

Pojawi się prosty konfigurator grafiku. Na górze zaznaczamy dni tygodnia, w które chcemy prowadzić wizyty, zaś poniżej konkretne godziny w każdym z dni. Na koniec zapisujemy dodane ustawienia. Gotowe!

ustawianie wizyt3

 

Alternatywnie można dodać pojedyncze wizyty pacjentów bezpośrednio z widoku kalendarza. W tym celu należy wejść w "Kalendarz" (ikona na górze lewego panelu menu), kliknąć dzień i godzinę, na którą chcemy dodać pacjenta, a następnie wprowadzić szczegóły wizyty i zapisać.

ustawianie wizyt4


Chcesz zobaczyć, jak działa Kalendarz Wizyt "na żywo"? 
Zobacz darmowe demo tutaj »


Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!