top-home
stetoskop
Instrukcje
Tutaj znajdziesz wszystkie instrukcje
dotyczące użytkowania naszych produktów.

Aktualizacja profilu placówki

Jak przejąć kontrolę nad profilem placówki medycznej?

1. Chcesz samodzielnie zarządzać profilem Twojej placówki medycznej w serwisie ZnanyLekarz.pl? Bardzo prawdopodobne, że znajduje się już ona w naszej bazie placówek, a profil powstał na podstawie danych dostępnych powszechnie w sieci. Wyszukaj ją po nazwie.

2. Widzisz przycisk Przejmij kontrolę nad tą placówką? Kliknij w niego!

Jeśli nie znalazłeś Twojej placówki - załóż jej profil, klikając w link.

3. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, załóż je tutaj.

Jeżeli masz już konto w serwisie jako specjalista, a chcesz przejąć kontrolę nad profilem placówki, pamiętaj, aby najpierw wylogować się ze swojego profilu specjalisty.

4. Po wpisaniu podstawowych informacji, pokażemy Ci istniejące profile placówek. Jeśli którąś z nich zarządzasz, wybierz ją. Jeśli nie, zaznacz "Nie ma tu profilu mojej placówki".

przejmowanie profilu placowki

5. Zaznacz niezbędne zgody, w których zaświadczysz, że masz upoważnienie do przejęcia profilu placówki. Do czasu akceptacji zgłoszenia przez Dział Obsługi Klienta, profil placówki nie będzie widoczny w bazie.

Od tej pory sam zarządzasz profilem placówki, czyli jej wizytówką w największym w Polsce serwisie dla lekarzy i pacjentów. Możesz samodzielnie edytować informacje i dodawać profile zatrudnionych lekarzy. Otrzymujesz też dostęp do szczegółowych statystyk, a za każdym razem, gdy któryś z Twoich lekarzy otrzyma opinię od pacjenta, zostaniesz o tym poinformowany!

Jak uruchomić profil placówki w Pakiecie Premium?

Jeśli chcesz zwiększyć widoczność Twojej placówki i umożliwić pacjentom zapisywanie się do lekarzy bezpośrednio przez nasz serwis, wypełnij formularz. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi rozwiązanie dopasowane do potrzeb Twojej placówki.

Więcej informacji o profilu w Pakiecie Premium znajdziesz na tej stronie.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!