top-home
stetoskop
Instrukcje
Tutaj znajdziesz wszystkie instrukcje
dotyczące użytkowania naszych produktów.

Aktualizacja profilu placówki

Jak przejąć kontrolę nad profilem placówki medycznej?

1. Chcesz samodzielnie zarządzać profilem Twojej placówki medycznej w serwisie ZnanyLekarz.pl? Bardzo prawdopodobne, że znajduje się już ona w naszej bazie placówek, a profil powstał na podstawie danych dostępnych powszechnie w sieci. Wyszukaj ją po nazwie.

2. Widzisz przycisk Przejmij kontrolę nad tą placówką? Kliknij w niego!

Jeśli nie znalazłeś Twojej placówki - załóż jej profil, klikając w link.

3. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie, załóż je. Następnie wypełnij formularz:

formularz_weryfikacji_ok.png

4. Potrzebujemy jeszcze tylko potwierdzenia, że masz uprawnienia do zarządzania profilem placówki - dbamy, aby nie trafił w niepowołane ręce. Wystarczy, że prześlesz nam skan odpisu z KRS lub zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej na adres email: kontakt@znanylekarz.pl

5. Teraz nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby potwierdzić Twój dostęp do profilu placówki.

Od tej pory sam zarządzasz profilem placówki, czyli jej wizytówką w największym w Polsce serwisie dla lekarzy i pacjentów. Możesz samodzielnie edytować informacje i dodawać profile zatrudnionych lekarzy. Otrzymujesz też dostęp do szczegółowych statystyk, a za każdym razem, gdy któryś z Twoich lekarzy otrzyma opinię od pacjenta, zostaniesz o tym poinformowany!

Jak uruchomić profil placówki w Pakiecie Premium?

Jesli jesteś zainteresowany zwiększeniem widoczności Twojej placówki w wyszukiwarce i chciabyś umożliwić pacjentom zapisywanie się do lekarzy bezpośrednio przez nasz serwis, wypełnij formularz. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi rozwiązanie dopasowane do potrzeb Twojej placówki.

Więcej informacji o profilu w Pakiecie Premium znajdziesz na tej stronie.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!