Instrukcje i najczęściej zadawane pytania

Sprawdź, jak edytować profil, zarządzać kalendarzem i opiniami

Jak działa usługa Premium Plus?

Usługa Premium Plus zapewnia dodatkowe wyróżnienie profilu lekarza na liście wyników wyszukiwania dla wybranej kategorii i miasta - dzięki wyższej pozycji oraz dodatkowym elementom wizualnym.

Wyższa pozycja na liście wyników wyszukiwania

Profile użytkowników Premium Plus zajmują czołowe miejsca w wynikach wyszukiwania. Usługa nie gwarantuje pierwszego miejsca na liście lekarzy, jednak jej uruchomienie jest dodatkowym czynnikiem, znacząco wpływającym na zajmowaną pozycję (obok poziomu wypełnienia profilu, dostępnych terminów i opinii pacjentów).

Dodatkowe, eleganckie elementy wizualne

Na listach wyników wyszukiwania, dla których usługa jest aktywna, profil lekarza zostaje wyróżniony subtelną złotą ramką oraz znacznikiem, które przykuwają uwagę pacjentów.


first-class-profile-example

 

W efekcie liczba wyświetleń profili z Premium Plus jest średnio o 264% większa, niż odwiedzin profili Premium.

Lekarz sam decyduje, dla jakich miast i kategorii chce aktywować usługę, aby zapewnić sobie lepszą widoczność profilu. Premium Plus można wykupić dla konkretnej kategorii i miasta. Np. lekarz dermatolog, który przyjmuje w Warszawie i Białymstoku, sam wybiera, w którym mieście chce ją włączyć. Może również zdecydować się na wyróżnienie swojego profilu w obu miastach.

Usługa może być włączona przez lekarza samodzielnie w zakładce “Marketing” na profilu lub przez opiekuna, gdy tylko spełnia wszystkie warunki jej aktywacji.

 

Kategorie: Usługa Premium Plus