logo
    Najczęciej wybierany  
 

PODSTAWOWY

dla poczatkujących specjalistów

PREMIUM

dla chcących rozwijać swój biznes

PREMIUM + WWW

dla szukających kompleksowych rozwiązań

Cena netto / mies. 219  288 
 

Wybieram

Wybieram

Wybieram

Edycja informacji dla pacjentów O mnie, Choroby, Specjalizacje O mnie, Choroby, Specjalizacje, Certyfikaty, Nagrody i wyróżnienia, Ukończone szkoły, Staże, Publikacje O mnie, Choroby, Specjalizacje, Certyfikaty, Nagrody i wyróżnienia, Ukończone szkoły, Staże, Publikacje
Publikacja zdjęć zdjęcie profilowe zdjęcie profilowe, zdjęcie w tle, nielimitowane zdjęcia gabinetu zdjęcie profilowe, zdjęcie w tle, nielimitowane zdjęcia gabinetu
Adres gabinetu z mapą dojazdu
Oferowane usługi i cenniki
Powiadomienia o opiniach pacjentów
Możliwość odpowiadania na pytania pacjentów
System zarządzania wizytami DocPlanner Nowoczesne narzędzie, dzięki któremu zaplanujesz wszystkie Twoje wizyty, spotkania i przypomnienia, oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Proste w obsłudze, niewymagające instalacji, dostosowane do potrzeb Twojej praktyki!
Kalendarz Wizyt - rejestracja pacjentów online 24/7 Pacjenci o dogodnej dla nich porze będą mogli samodzielnie umówić wizytę za pomocą internetowego Kalendarza Wizyt na Twoim profilu. 30% wizyt jest umawianych w godzinach 19:00-7:00, daj szansę potencjalnym pacjentom umówić się wygodnie także do Ciebie!
TeleRejestracja - telefoniczna rejestracja pacjentów Na profilu będzie widoczny Twój Indywidualny Numer TeleRejestracji. Nigdy więcej nieodebranych połączeń od pacjentów - wykwalifikowani konsultanci odbiorą każde połączoene i dopiszą pacjentów w Twoim Kalendarzu Wizyt.
Nielimitowane przypomnienia SMS Dzięki przypomnieniom automatycznie wysyłanym do Twoich pacjentów liczba zapominających o wizytach może się zmniejszyć nawet o 65%. Zyskujesz pewność, że pacjent zjawi się na czas - i nie musisz tracić czasu na czynności administracyjne.
Wysoka pozycja w wyszukiwarce  Twój profil będzie promowany w wyszukiwarce ZnanyLekarz.pl oraz w Google - zyskasz nawet 10x więcej odwiedzin. Dodatkowo Twoja wizytówka i Kalendarz Wizyt są sugerowane pacjentom odwiedzającym bezpłatne profile.
Wsparcie dedykowanego opiekuna
Profesjonalna strona www pod własnym adresem  Niezwykle prosta w obsłudze, nowoczesna strona internetowa lekarza. Nowoczesne wykonanie umożliwia poprawne wyświetlanie na wszystkich urządzeniach. Zapewniamy hosting, domenę i bieżące wsparcie Opiekuna, a także automatyczne aktualizacje.
  Wybieram Wybieram Wybieram

    Zarządzasz placówką medyczną powyżej 3 lekarzy? Zobacz pakiety dla placówek »

Zobacz najczęściej zadawane pytania

Na jaki okres podpisywana jest umowa?

Umowa podpisywana jest na 6 miesięcy, a po ich upływie automatycznie przechodzi w umowę na czas nieokreślony z 3-dniowym okresem wypowiedzenia.

Nie jestem informatykiem i obawiam się, że korzystanie z Kalendarza Wizyt będzie trudne.

Zarządzanie Kalendarzem Wizyt jest niezwykle proste i nie wymaga zaangażowania informatyka ani żmudnych instalacji. W dogodnym dla Ciebie terminie Twój dedykowany konsultant zapozna Cię z obsługą Kalendarza Wizyt. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Gdzie znajdę regulamin usług Pakietu Premium?

Regulamin jest dostępny na tej stronie.

Czy będę musiał przeszkolić swój personel z korzystania z Kalendarza Wizyt?

Nie ma takiej potrzeby. Twój dedykowany Opiekun umówi termin szkolenia ze wskazanymi przez Ciebie osobami i przekaże wszystkie niezbędne informacje.

Czy otrzymam fakturę VAT za usługę?

Oczywiście. Faktury wystawiamy i wysyłamy mailem każdego miesiąca.

Chcę spróbować, ale mam jeszcze inne pytania ...

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Skorzystaj z formularza kontaktowego lub okienka czatu "Skontaktuj się z nami" w prawym dolnym rogu strony.

 

Poleca nas ponad 8000 lekarzy i specjalistów!

  • „Portal ZnanyLekarz.pl ułatwia pracę w gabinecie specjalistycznym i poprawia kontakt z pacjentem. Zdecydowanie polecam. Dariusz Ładyński, ginekolog.”

    Czytaj wiecej
Zobacz opinie naszych klientów! Przejdź do referencji