3 kroki do lepszej widoczności na ZnanyLekarz.pl


Każdego miesiąca portal ZnanyLekarz.pl odwiedzany jest przez 5,2 milionów osób. Większość z nich to pacjenci poszukujący informacji o lekarzu lub chcący umówić wizytę. Aby do nich dotrzeć, trzeba zadbać o swoją obecność i aktywność na portalu. Poznaj 3 podstawowe sposoby na zbudowanie widoczności na ZnanyLekarz.pl:

Czytaj dalej »

Jak przyciągnąć pacjenta? 8 niezbędnych informacji o Tobie

Autor: Piotr Rubaj

Posiadanie przez gabinet lekarski strony www - i szerzej: obecność lekarza w Internecie - traktujemy dziś jako coś zupełnie oczywistego. Czasami zapominamy przy tym, że aktywność w sieci nigdy nie jest celem samym w sobie. 

Czytaj dalej »

Pokaż pacjentom, jakie choroby leczysz!


Często przypominamy, że warto uzupełnić profil w serwisie ZnanyLekarz.pl o listę leczonych chorób i dolegliwości. Wielu lekarzy wciąż jednak o tym nie pamięta lub bagatelizuje. Jak się okazuje, jest to znacznie ważniejsze, niż mogłoby się wydawać, zwłaszcza w kontekście pozyskania nowych pacjentów.

Czytaj dalej »

8 informacji, które warto zamieścić w Internecie, aby dać się znaleźć pacjentom.. i wyszukiwarkom


Wielokrotnie na naszym blogu pisaliśmy o tym, jak promować się w Internecie, aby dotrzeć z ofertą gabinetu do potencjalnych pacjentów. Ale promocja to nie wszystko. Równie ważne jest, jakie informacje zamieścimy na swojej stronie internetowej lub profilu, aby zatrzymać pacjenta na dłużej, uwiarygodnić siebie jako specjalistę, wzbudzić zaufanie i zachęcić do następnego kroku, czyli umówienia się na wizytę. A przy okazji - wpłynąć na pozycję strony lub profilu w wyszukiwarce.

Czytaj dalej »

ZnanyLekarz.pl rezygnuje z anonimowych opinii o lekarzach


ZnanyLekarz.pl od dawna jest miejscem rzetelnej wymiany informacji pomiędzy lekarzem i pacjentem. W celu zapewnienia jak najlepszej jakości informacji o specjalistach w serwisie zdecydowaliśmy się zmienić sposób w jaki użytkownicy mogą zamieszczać opinie o lekarzach.

Zmiana oznacza dla serwisu rezygnację z anonimowości w wystawianych komentarzach. Jest to kolejny etap rozwoju serwisu i efekt współpracy z środowiskiem medycznym, które proponowało to rozwiązanie.

Czytaj dalej »

Ważne zmiany w Kalendarzu Wizyt - odpowiedź na sugestie lekarzy


W odpowiedzi na liczne sugestie lekarzy korzystających z Kalendarza Wizyt, już w tym tygodniu wprowadzimy szereg zmian, dzięki którym internetowy terminarz wizyt w ZnanyLekarz.pl będzie lepiej odpowiadał potrzebom i specyfice pracy lekarzy różnych specjalizacji. Teraz to Kalendarz Wizyt dopasuje się do Ciebie, a nie odwrotnie! Sprawdź, co się zmieniło.

Czytaj dalej »

Łatwiej, wygodniej i przyjemniej - poznaj nowe funkcje w Kalendarzu Wizyt!


Po blisko dwóch latach od uruchomienia usługi umawiania pacjentów online, panel lekarza korzystającego z Kalendarza Wizyt zmienia swój wygląd i rośnie o kolejne funkcjonalności. Nowa, przejrzysta lista wizyt jest wyposażona w dodatkowe opcje, które ułatwią zarządzanie kalendarzem wizyt i sprawią, że korzystanie z narzędzia będzie po prostu przyjemne. Co się zmieniło? Jak teraz działa panel lekarza? Oto lista najważniejszych zmian.

Czytaj dalej »

   

NOWOŚĆ

Sprawdź, jak bezpiecznie wrócić do prowadzenia wizyt

Pobierz bezpłatny poradnik

Najnowsze posty