wrz 11, 2015

Stań się Lekarzem 2.0!

prelegenci_blodek

W materiałach publikowanych na naszym blogu podkreślamy możliwości, jakie daje podmiotom medycznym wykorzystanie nowych mediów. Temat spotyka się z niesłabnącym zainteresowaniem lekarzy. Z przyjemnością chcielibyśmy zaprosić naszych Czytelników na organizowaną przez Akademię ZnanyLekarz.pl konferencję Lekarz 2.0, poświąceną w całości wykorzystaniem Internetu dla rozwoju i promocji praktyki lekarskiej.

Konferencja odbędzie się już 29 września w Warszawie (Pałac Lubomirskich – siedziba BCC, Plac Żelaznej Bramy 10). Udział jest całkowicie bezpłatny (z powodu ograniczonej liczby miejsc, decydować będzie kolejność zgłoszeń). W programie znajdą się spotkania z uznanymi ekspertami w zakresie promocji usług medycznych - będzie można posłuchać ich prelekcji, poznać praktyczne wskazówki w zakresie promocji usług medycznych, dowiedzieć się jak skutecznie budować wizerunek w Internecie i jak reagować na opinie, a także w jaki sposób radzić sobie z trudnymi pacjentami a także spokojnie porozmawiać przy jednym ze stolików tematycznych. Nie zabraknie też znakomitej kawy i poczęstunku! ;)

Konferencja w liczbach:

  • 1 dzień

  • 3 wykłady

  • 9 stolików tematycznych

  • 11 ekspertów

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału! To niepowtarzalna okazja, aby zupełnie za darmo zdobyć cenną, praktyczną wiedzę. Do zobaczenia w Warszawie!

Zarejestruj się!