Lekarz w internecie - bezpłatne szkolenia online

ipad

Według badań PBI, internet jest pierwszym źródłem informacji na temat zdrowia. Już ponad 9,5 mln Polaków szuka w sieci informacji o zdrowiu i lekarzach. Naturalne jest, że w związku z tak ogromnym zainteresowaniem pacjentów, internet przyciąga również uwagę lekarzy i rodzi ich pytania w kontekście wykonywanego zawodu.

Aby ułatwić lekarzom dostęp do wiedzy o narzędziach internetowych i ich wykorzystaniu w rozwoju praktyki lekarskiej zorganizowaliśmy cykl bezpłatnych szkoleń internetowych prowadzonych przez ekspertów. Cykl obejmuje obecnie 2 tematy:

1. Zarządzanie wizerunkiem lekarza w internecie

  • Jakie działania w internecie są właściwe dla tego zawodu?
  • Jak dbać o swój wizerunek w sieci i jak go chronić?
  • Opinie pacjentów w praktyce - co warto robić, a czego unikać

Sprawdź terminy tego szkolenia i zapisz się tutaj >

2. Jak wykorzystać internet do pozyskiwania pacjentów?

  • Jak pacjenci szukają i wybierają lekarza?
  • Jakie problemy napotykają pacjenci przy rezerwacji wizyt?
  • Jakie narzędzia są skuteczne w rozwoju praktyki lekarskiej?

Sprawdź terminy tego szkolenia i zapisz się tutaj >

Opinie lekarzy o naszych szkoleniach

Zacznę od tego, że w naszych szkoleniach internetowych wzięło udział już ponad 200 lekarzy! Oto jedna z wielu pozytywnych opinii, jakie otrzymaliśmy od uczestników:
Wzięłam udział w szkoleniu nt. internetu w gabinecie lekarskim zorganizowanym przez portal ZnanyLekarz.pl. Szkolenie krótkie, treściwe, ciekawe, sprawnie i sympatycznie przeprowadzone, wniosło naprawdę dużo nowych informacji i usystematyzowało posiadaną już wiedzę, polecam wszystkim Koleżankom i Kolegom Lekarzom. Katarzyna Jonakowska, Mińsk Mazowiecki

Wybierz termin i zapisz się!

1. Zarządzanie wizerunkiem lekarza w internecie - zapisz się >
2. Jak wykorzystać internet do pozyskania pacjentów - zapisz się >


Przeczytaj również:

Sympozjum na kanapie, czyli webinar

Aplikacja Sansilium - indeks leków i możliwość dyskusji