top-library (1)-1
stetoskop
Biblioteka
Przeglądaj interesujące artykuły,
tematy, filmy oraz infografiki.

poradnik, Widoczność w sieci

Jak zarządzać Kalendarzem Wizyt?

Zobacz najczęściej zadawane pytania o zarządzaniu Kalendarzem Wizyt

Instalacja - nie ma takiej potrzeby!

Kalendarz Wizyt w naszym serwisie nie wymaga skomplikowanych instalacji. Niezależnie od Twoich umiejętności informatycznych, uruchomisz i ustawisz Kalendarz Wizyt w kilka minut. Po zalogowaniu się na swój profil będziesz mógł korzystać z niego z każdego miejsca i na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu.

W przypadku jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości jesteśmy zawsze do dyspozycji i z przyjemnością Ci pomożemy. 

kalendarz

 

Jak określić terminy wizyt w Kalendarzu Wizyt?

Za pomocą prostego konfiguratora, w którym dla określonych dni wybierasz godzinę pierwszej i ostatniej wizyty oraz ustawiasz czas trwania konsultacji, swój grafik ustawisz dosłownie w mniej niż 5 minut!

dodawanie_terminow

 

Jak ustawić różny czas trwania wizyty dla różnych zabiegów?

Co w sytuacji, gdy pacjenci zapisują się na różne zabiegi i konsultacje, które różnią się czasem trwania? Kalendarz Wizyt pozwoli Ci przypisać dla konkretnych usług czas trwania. Możesz ustawić np. czas trwania zwykłej konsultacji na 30 minut, a już USG jamy brzusznej na 15 minut. 

dodawaie_terminow_2

 

Jak działają powiadomnienia dla pacjentów?

Każdy pacjent po zapisaniu się na wizytę otrzymuje od nas e-mail potwierdzający dokonanie zapisu. Wiadomość zawiera szczegóły wizyty. Dodatkowo, w zależności od tego, jak odległy termin wizyty wybrał pacjent, otrzymuje on do 4 przypomnień SMS o zbliżającej się konsultacji. Dzięki takiemu systemowi zdecydowanie nawet o 65% mniej pacjentów zapomina o umówionych konsultacjach.

iphone_smsprzypomnienie

 

Jak działają powiadomienia dla recepcji?

W ustawieniach dla swojego Kalendarza Wizyt możesz dodać e-mail oraz telefon do swojej recepcji lub osoby, która zarządza Twoim grafikiem pracy. Dzięki temu powiadomienie o umówionej wizycie otrzymają wszyscy, którzy powinni. 

powiadomienia

 

Chcesz zobaczyć, jak działa Kalendarz Wizyt "na żywo"?

Zobacz darmowe demo tutaj »

 

 

Nie znajdujesz tego, czego szukasz? Skorzystaj z wyszukiwarki!
    Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!